KOLORY DANEGO MODELU? KREDYT NA ZAKUP?

 ZADZWOŃ PRZED ZAMÓWIENIEM: 503 003 469 

0
Koszyk
Użytkownik
 

Oferta agencji artystycznej Talisman Art Media

 

Zaproś Kris'a Talismana na występ w swoim klubie!
Mam specjalne show z utworami w specjalnych klubowych aranżacjach. Zabieramy świetne tancerki z choreografią, CD Promo czy gadżety dla klubowiczów i atrakcyjną ofertę dla Ciebie!
To wszystko, aby Twój klub czy dyskoteka zyskała bardziej.
 

 

Twoje wesele zostanie zapamiętane na długo!

Zespół Talisman z Kris'em na wokalu uprzyjemnią zabawą Twoich gości za wiele mniej niż sądzisz! Rezerwuj termin teraz 503 003 469

Mamy własny oryginalny program weselny, swój repertuar, znane covery, mnóstwo zaraźliwego humoru oraz prezenty.

 

 

 

Polecamy się dla miast i organizatorów eventów!

Już dziesiątki udanych koncertów za nami, a co za tym idzie to kolejne doświadczenie i wiedza jak publicznośc bawić na całego ze sceny!

Współpracujemy ze znanymi osobami z radia i TV, możliwość zlecenia samego koncertu lub jego organizacja od A do Z! 

 

 


O nas na szybko ...

Zespół Talisman założyli w 1992 roku (listopad) bracia: Krzysiek i Grzesiek Tomaszewicz. Początkowo graliśmy we dwóch, ale po pół roku istnienia dołączyła gitara. Pierwsze wiosło Talismana to Maryś Muszyński. Później grali również: Leszek Mrozek, Radek Kuc. W 1995 doszedł Maciek Radek, którego po 5 latach grania skusił statek. Popłynął na 8 miesięcy, ale do zespołu trafił dopiero po 9 latach. W tym czasie dzielnie walczył Piotrek Rytlewski. Zespół zagrał niezlicKris Talismanzoną ilość imprez na terenie całego kraju. Gramy przede wszystkim muzykę do tańca. Jesteśmy wielokrotnymi laureatami przeglądów zespołów rozrywkowych w Koszalinie oraz Połczynie Zdroju. Wystąpiliśmy w II Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance w Koszalinie. Mieliśmy również epizody z muzyką rockową. Zagraliśmy kilka koncertów w nieco większym składzie. Do zespołu dołączyli wtedy Maciek Matyśniak – gitara oraz Robert Kwiatkowski – perkusja. Kolejnym ciekawym doświadczeniem była współpraca z włoskim wokalistą i perkusistą Thomasem Grotto. Repertuar stanowiły włoskie szlagiery. Największym sukcesem był udział w 2012 roku w programie Disco Star, zorganizowanym przez telewizję Polo TV. Zespół Talisman dotarł do wielkiego finału.

 

Dziś jesteśmy już mocno rozpoznawalni i posiadamy swoich fanów w całej Polsce. Nie będzie to względnie własne chwalenie się, lecz relatywne odczucie ilości osób na moim fanpage'u.  Chętnie zagram sam lub z zespołem Talisman wszędzie tam, gdzie organizatorzy mnie zaproszą. Swój repertuar uważam za bardzo atrakcyjny i wielce zadowalający poprzednich zleceniodawców. Na koncert przygotowuję się bardzo profesjonalnie, jak również moje stałe partnerki grupy tanecznej z którymi współpracuję od lat. Kosztowo jestem bardzo elastyczny i chętny do współpracy również na stałe. Warto spróbować moich usług raz, aby przekonać się osobiście w praktyce.

 

Zobacz i odsłuchaj zanim zdecydujesz 

Zapraszam do przejrzenia moich materiałów w poprzednich eventów w którym brałem udział. Oczywiście przedstawię również częściowo swój repertuar, abyście Państwo mieli wzgląd do trendu muzycznego w którym się widzę i prezentuję. Sprawa repertuaru jest względna w zależności od miejsca występu mnie lub mojego zespołu. Inaczej zagramy na weselu, w klubie oraz koncercie plenerowym, więc jest tu nasza wszechstronność doboru repertuaru. 

 

 

  

Jest możliwość uzyskania kredytu na zakup pow. 1000 PLN

Zadzwoń do Talisman ZPHU po informację 503 003 469

DANE FIRMY:

telefon:

503 003 469 / 512 018 384

e-mail:

sklep@skuteryquady.pl

Adres salonu:

ul. Wielano 2, 78-452 Krosino

 
Ilość odwiedzin strony [137522] Odwiedzin dziś [31]